Srpen 2010

Johnny Depp: Bude točit do padesáti

31. srpna 2010 v 8:13 | Katka |  Johnny Depp - Novinky
Špatná zpráva pro všechny ctitelky amerického herce Johnnyho Deppa: čtyřiačtyřicetiletá hvězda kasovního trháku Piráti z Karibiku hodlá dát v padesáti filmování vale. Hollywoodský idol je totiž přesvědčen, že jeho zevnějšek by už publikum tolik nepřitahoval. "Po padesátce už točit nechci. Lidé kolem říkají, jak dobře prý na svůj věk vypadám, ale co se stane, až se tohle všechno změní? Mohl bych skončit jako filmový Cliff Richard," rýpl si Depp do britského zpěváka, který stále vystupuje na koncertech, ačkoliv letos v říjnu oslaví už 66. narozeniny.

Johnny probudil holku z komatu

31. srpna 2010 v 6:19 | Katka |  Johnny Depp - Novinky
Opět jednou dokázal, že má velké srdce. Když se na něj s prosbou o pomoc obrátili rodiče 17-ti letého děvčete, které už pátý měsíc leží v komatu, Johnny Depp (44) neváhal.
Pošle do Británie zvukovou nahrávku, aby ji mohli pouštět těžce nemocné pacientce. Potom i sám odcestuje do Southamptonu, aby se pokusil vzbudit Sophii Wilkinson.
17-ti letá Angličanka utrpěla loni při autonehodě vážné zranění. Už pátý měsíc je v bezvědomí a její nešťastní rodiče, kteří vědí, že byla velkou ctitelkou hollywoodské hvězdy, napsali Deppovi list. Hrdina Pirátů z Karibiku okamžitě přislíbil pomoc. Nejprve pošle nahrávku s hlasem pirátského kapitána Jacka Sparrowa, později i sám odcestuje do Southamptomu, aby se pokusil probrat Sophii z komatu. Sophiini rodiče byli nadšení.

"Hledali jsme způsob, jak ji probudit, tak jsme napsali Johnnymu a on s našimi návrhami souhlasil," říká nadšený otec Andrew. "Tento týden Sophie poprvé pohla jednou nohou. Moje žena a já jsme doma skákali radostí," dodáva. Naděje skutečně umírá poslední.

From: British Elle (October 2004)

30. srpna 2010 v 22:15 | Katka |  Vanessa Paradis - Styl


Podle mě to Vanesse těch fotkách moc sluší!

Návštěvnost (23.8.10-29.8.10)

30. srpna 2010 v 21:04 | Katka |  O blogu - Náštěvy
Pondeli: 62
Utery: 39
Streda: 50
Ctvrtek: 43
Patek: 45
Sobota: 49
Nedele: 48

Celkem: 336
Moc Vám děkuju!Diplom od IRMY

29. srpna 2010 v 20:48 | Katka |  O blogu - Diplomy


SOTM - Písně Vanessy Paradis (Říjen 2010)

29. srpna 2010 v 8:12 | Katka |  Archive of SotM
Písnička měsíce Září je...Il y'a. Tady je:

---Písničky pod Pexem---

Hot or Not?

29. srpna 2010 v 8:12 | Katka |  Archive of Hot or Not

Podle mě určitě HOT!

POTM - Johnny Depp

29. srpna 2010 v 8:00 | Katka |  Archive of POTM
Fotka měsíce Září je... Fotka č.1 Tady je:
---Fotky pod článkem---

Výrok *11

28. srpna 2010 v 21:15 | Katka |  Johnny Depp - Výroky a Citáty

"Nerad odjíždím na dlouhé natáčení. Je težké opustit domov a ještě za něj dál platit nájem."

Rozhovor s Johnnym *2

28. srpna 2010 v 12:12 | Katka |  Johnny Depp - Rozhovory
BRAVO-Blahopřejeme,Johnny!Dvojka "Pirátů z Karibiku" odstartovala mezi nejúspěšnějšími filmy roku!
Johnny-To je bezva,mám z toho ohromnou radost.Naše pirátské dobrodružství se lidem zjevně líbí...
BRAVO-Momentálně si nejúspěšnějším hercem světa.Jsi na to pyšný?
Johnny-Abych řekl pravdu,snažím se nemyslet na to,jak jsem úspěšný.Je to pohoda,když věci běží dobře.Ale nejsem nějak zvlášť posedlý kariérou a moc mě nebere informace,jak si zrovna stojím v žebříčku oblíbenosti.I když neříkám,že mi to je nepříjemné.Prostě dělám práci,jak nejlépe umím.Pak odjedu domů k rodině.Vlastně jsem nikdy nechtěl být hvězdou.
BRAVO-Opravdu?Proč ne?
Johnny-Od přírody jsem nesmělý a necítím se dobře ve světle ramp.Nedělá mi problémy stát před kamerou a hrát roli.Baví mě to.Ale davy lidí,jako například při filmových premiérách,kde na mě zírají stovky očí,mě znervózňují.Beru to samozřejmě jako součást mého povolání,takže i tam ze sebe vydávám to nejlepší.
BRAVO-Kariéru jsi odstartoval v roce 1987 jako teenagerská hvězda v americkém televizním seriálu "Jump Street 21".Jak ses dostal k herectví?
Johnny-Vlastně to byla náhoda.V 15 jsem se vykašlal na školu,protože jsem se chtěl stát rockovou hvězdou.Na Floridě,kde jsem vyrůstal,jsem založil několik hudebních skupin.Doufal jsem ,že se prosadím jako kytarista.Se skupinou "The Kids" jsme jednou hráli jako předkapela rockové legendy Iggyho Popa.O moc víc jsme toho ale nedokázali.Při návštěvě Los Angeles jsem se seznámil s hercem Nikolasem Cagem.Díky němu mě poprvé napadlo,že bych to mohl zkusit před kamerou.Měl jsem štěstí a dokonce rychle jsem získal menší role ve filmech jako "Noční můra v Elm Street"(1984) a "Četa" (1986).Prorazil jsem rolí Toma Hanksona v "Jump Street 21".Najednou jsem dostával tisíce dopisů od fanoušků,bylo to neuvěřitelné.Stal jsem se hvězdou...
BRAVO-Jak si to zvládal?
Johnny-Tehdy mi to dávalo pořádně zabrat.často jsem měl toho kolotoče kolem své osoby po krk a nebavilo mě,že tolik lidí chce kontrolovat můj život.Vzdoroval jsem a stal jsem se "bad boyem" Hollywoodu.Stávalo se,že jsem nevěděl,co na tomhle světě dělám.Byl jsem hrozně frustrovaný.
BRAVO-V roce 1994 jsi byl dokonce v New Yorku zatčen protože jsi zdemoloval hotelový pokoj!
Johnny-Ano,to bylo fakt hloupé.Ale hledal jsem ventil,musel jsem prostě vypustit vzduch.
BRAVO-Teď působíš mnohem klidněji...
Johnny-Jistě,divokým dnům definitivně odzvonilo.Díky mé partnerce Vanesse a našim dvěma dětem Jackovi a Liry-Rose.Mám pocit,že můj život skutečně začal teprve po setkání s Vanessou.Dodala mýmu životu úplně nový smysl.Poznali jsme se v roce 1998 a brzy poté se narodila Liry-Rose.Když jsem se stal otcem,konečně jsem dospěl.Současně se díky tomu pořád cítím velmi mladý...
BRAVO-Jak to?
Johnny-Například si hodně rád hraju s barbínami své dcerky.Je to pošetilé,ale baví mě to.Kůli svým dětem také beru úplně jiné filmové role než dříve.Pro kapitána Jacka Sparrowa jsem se rozhodl proto,že můj syn je vysazený na piráty.
BRAVO-Považují tě děti za super taťku?
Johnny-To záleží na okolnostech:když kolem sebe pouštím hromy blesky a zlobím se,že se všude po domě povalují hračky,pak jim samozřejmě lezu na nervy jako každý přísný otec.Ale když je vezmu na filmovou premiéru,potom jsem ten nejvíc cool tatínek na celém světě!
BRAVO-Co tím myslíš?
Johnny-Děti dokážou být hrozné!Můj syn mě jednou bombardoval otázkami,až jsem byl hotový.Třeba se zeptal:,,Tati,bojí se Bůh psů?"Tak to jsem se zakoktal.Ale když mi položil otázku:,,Tati,má taky Bůh uklízečku?"to už mě definitivně odrovnalo.(smích)
BRAVO-Proč vlastně žiješ se svou rodinou na jihu Francie?
Johnny-Francie je domovem mé partnerky.Vanessa je tady úspěšnou zpěvačkou.Většinou pobýváme v našem domě poblíž malé vesnice,kde můžete žít jako normální rodina.Každému tam je ukradené,že jsem filmová hvězda.Pro všechny jsem prostě jen Johnny...


Výrok *10

27. srpna 2010 v 21:00 | Katka |  Johnny Depp - Výroky a Citáty


"Mé tělo je časopis a má tetování jsou příběhy."


Diplomy za bleskovku 0.3

27. srpna 2010 v 15:00 | Katka |  O blogu - Bleskovky
Tak tady jsou diplomy za 3. bleskovku o Timu Burtonovi. Doufám, že je to co jste chtěli.. :-) A děkuju za učast!

----Diplomy v článku----  


Rozvrátím vztah. Váš (K)lamač srdcí

27. srpna 2010 v 8:21 | Katka |  L'arnacoeur
Může někdo promyšleně rozvrátit na první pohled dokonalý vztah? Na to odpovídá francouzská romantická komedie, v niž si jednu z hlavních rolí zahrála krasavice Vanessa Paradis. Téhle bohaté a hezké téměř-novomanželce se jednoho dne vplete do života chlápek najatý jejím otcem proto, aby obrátil její život o 180 stupňů..
.
Stěžejní motiv romantické komedie (K)lamač srdcí tvoří dění kolem podivného typu živnosti, který provozuje svérázná trojice: hlavní protagonista Alex (Romain Duris), jeho sestra a její muž. Jde o agenturu, která na profesionální bázi rozvrací vztahy. Nelíbí se vám snoubenec dcery, sestry či kamarádky a můžete zaplatit tučnější obnos? Pak je tu pro vás svůdník Alex se šibalským úsměvem na tváři, který má i v těch nejnemožnějších situacích po ruce svoje šikovné spojence.
Alex brzy zjistí, že na ženy zabírá "pár známejch fíglů" a cítí se jistý v kramflecích. Jednoho dne ale dostane zakázku od bohatého muže, jehož dcera se má vdát už za 10 dnů. Stihne rozbít vztah Jacqueline (v podání Vannesy Paradise)?
Žánr romantické komedie je ošemetná věc. Během první třetiny zjistí divák všechno podstatné, pak už jen čeká, jakým způsobem dospěje ústřední dvojice k happyendu (či aspoň k orgasmu). A tento čas je třeba zaplnit peripetiemi, vtípky a charismatem hlavních hrdinů, aby se divákovi nezdála doba od prvního setkání k prvnímu polibku jako zbytečně nastavovaná kaše.

Nic převratného v krásných kulisách
(K)lamač srdcí tu zůstává tak nějak na půl cesty. Romain Duris je jako profesionální rozvraceč vztahů poměrně uvěřitelný, většina originálních nápadů ale tvůrci filmu vystříleli hned na začátku snímku. Zbylé scény sice vyloženě neiritují, jsou ale předvídatelné a pracují vesměs s tisíckrát omletými motivy: hromotlucký vyděrač, snobští rodiče Jaqueliina snoubence nebo dojemné scény při svitu luny. Celý film však, nutno říci, drží pohromadě; příjemně plyne a dobře se na něj díky záběrům na monacké pobřeží nebo písečné duny Sahary dívá.

Zdroj: Koule.cz

Rozhovor s Vanessou Paradis o (K)lamači srdcí

27. srpna 2010 v 8:00 | Katka |  Vanessa Paradis - Rozhovory
Je pro vás výzva hrát ve filmu, který je směsicí romantiky a špionážního a akčního filmu?

Přistupovala jsem k natáčení trochu s obavami. Hrát v dramatu nebo prožívat něco srdceryvného mi nedělá problém. V (K)lamači srdcí je mnoho akčních scén a dialogy musí zaznít ve správný moment. Pokud se to přežene, je riziko, že to bude působit směšně. Nepostradatelnou věcí je tedy udržovat jistou míru a hranici.

Co vás zlákalo k tomu, abyste se tohoto projektu zúčastnila?

Scénář mě rozesmál. Byla jsem okouzlena. Líbila se mi režisérova představa a také to, že roli Alexe bude hrát Romain Duris. Nebyla to prvoplánová volba, protože ani on nemá zkušenosti s tímto žánrem. Na začátku natáčení jsem ale měla strach, že zrovna já musím hrát tu nejodměřenější postavu.

Měla jste strach z taneční scény, která je odkazem na Hříšný tanec?

Věděla jsem, že tahle scéna znamená moc práce a zkoušení, ale těšila jsem se na to, i když jsem zároveň měla trochu trému. Moc tvrdě jsme na té scéně pracovali, ale také jsme se hodně nasmáli.

Jak se díváte na herecké výkony vašich partnerů?

Je velmi působivé vidět Romaina , jak hraje postavu, která má tolik tváří, jako by to dělal celý život. Musel zahrát asi patnáct různých zaměstnání a naprosto odlišných identit. Někdy zachází velmi daleko, ale nikdy ne příliš, vždy s určitou jemností. Je zábavné "hodit mu repliku". Také jsem si moc užila to, že jsem mohla strávit několik měsíců s Julie Ferrier a Francoisem Damiensem, kteří na mě velmi zapůsobili.

Jak byste popsala svou postavu Julii?

S režisérem jsme hodně přemýšleli nad stylizací ve stylu glamour hollywoodských filmů 40. a 50. let. On nechtěl mít z Julie nějakou vyzývavou kočičku. Chtěl, aby byla ženská, ale ne příliš okatě. Zvolili jsme proto i elegantní, glamour kostýmy. Často mám ve filmu na sobě vysoké podpatky, které tak nějak samy připsějí k tomu, že jste ženštější. Nutí vás stát rovně a kroutit boky.

Jak vlastně na vás působí Alexovo zaměstnání - rozvracení párů, kolem nějž se celá zápletka točí?

Alex rozvrací páry, když je to potřeba. Zasahuje pouze, když žena trpí. Z toho plyne dost velké ponaučení.

Zdroj: Betty-Johnny.blog.cz

Jsem zpět z chaty..

26. srpna 2010 v 23:36 | Katka |  O blogu - Já
Tak jsem včera večer dorazila z chaty... Udělala jsem diplomy za bleskovku č.3. Za chvíli tady budou... Strašně se Vás zúčastnilo a tak jsem měla co dělat! :-D Všechny esbéčka jsem oběhla (to jste si asi všimli)..
 - Katka