Březen 2011

ST Premiéra 2007

31. března 2011 v 8:20 | Katka
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Vanessa 2005

30. března 2011 v 8:20 | Katka
Tentokrát to byla akce kde Vanessa Johnnyho jen doprovázela... Johnny v roce 2005 optiskával ruce do hmoty (nebo co to je xD). Ale fotky, kde je Van bez Johnnyho jsem taky našla...
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Anne Hathaway: Trénovala jsem pro novou roli na erotických linkách

28. března 2011 v 8:20 | Katka |  Anne Hathaway - Novinky
Herečka Anne Hathaway ráda studuje své role po vzoru Stanislavského a postavy ochotně před natáčením zkouší na vlastní kůži v reálném světě. Pro roli ve filmu Na sv. Valentýna volala na mnoho erotických linek, aby poznala práci skutečných operátorek.
"Ve skutečnosti jsem znala jednu takovou asistentku, stejnou jako moje role ve filmu, která si přivydělávala sexem po telefonu, tak jsem ji vyzpovídala ze všeho možného. Řekla jsem jí, že si myslím, že moje postava je docela chytrá, takže si troufne na fetišistku. Tak jsem potom začala pátrat po fetišismu a, můj Bože, našla toho tolik!" přiznala.
Johnny s Keithem - Shoot 0.8

23. března 2011 v 8:20 | Katka
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com


Shoot 49

21. března 2011 v 8:20 | Katka
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Van v Benátkách

20. března 2011 v 8:20 | Katka |  Vanessa Paradis - 2010
Vanessa byla vyfocena, když pobíhala po Benátkách :D Tady na těch třech fotkách (víc jsem jich nenašla..:() je vidět, že má na sobě Johnnyho oblečení xD:
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Dům na Hawaii

19. března 2011 v 8:20 | Katka |  Johnny Depp - Novinky
Našla jsem pár obrázků Johnnyho domu na Hawaii... Luxus xD
imagebam.com

Anne Hathaway: Kvůli homosexuálnímu bratrovi jsem odmítla katolickou víru

18. března 2011 v 8:20 | Katka |  Anne Hathaway - Novinky
S učením katolické víry silně nesouhlasí herečka Anne Hathaway. Podle ní papež a jeho vazalové šíří mezi lidmi místo lásky netoleranci. A ona sama to poznala na vlastní kůži, když se její bratr Michael přiznal, že je gay. Anne ho plně podporuje a rozhodla se, že oficiálně a veřejně vystoupí z katolické církve.

"Když můj starší bratr přiznal, že je gay, všichni v rodině jsem konvertovali k episkopální církvi. Proč bych měla podporovat organizaci, která má omezený pohled na mého milovaného bratra? Kašlu na to, jsem reformátorka, pořád na sobě pracuju," uvedla Anne.

Episkopální církev v USA sice neuznává manželství homosexuálů, ale věrným párům během speciálního obřadu žehná.

Shoot 48

17. března 2011 v 8:20 | Katka


Vanessa s dětmi v Benátkách

15. března 2011 v 8:20 | Katka |  Vanessa Paradis - 2010
Jak už (někteří) víme, že Johnny natáčel v Benátkách svůj nový film "The Tourist". Samozřejmě tam byla i Vanessa s dětmi (Lily-Rose a Jackem). Tady na těch fotkách už je opouštějí... Mě hlavně šlo o to, abych našla fotky, jak Vanessa děti skrývá, aby je paparazzi nazachytili..
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.com

Premiere IFC Films Breaking - Afterparty

14. března 2011 v 8:20 | Katka
Anne se zúčastnila akce premiere IFC Films Breaking... Tady jsou fotky z Afterparty:
imagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.com


Anne Hathway s přítelem venku 2010

12. března 2011 v 8:20 | Katka |  Anne Hathaway - 2010
Anne paparazzi na vycházce s jejím přítelem....
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Helena Bonham Carter - Zajímavosti

11. března 2011 v 8:20 | Katka
- Narodila se 26. května 1966 v Londýnské čtvrti "Golden Green"
- Má dva bratry Thomase a Edwarda
- Její otec podstoupil těžkou operaci mozku
- Mluví plinule francouzsky
- Její přítel je Americký režisér Tim Burton
- S Timem se seznámila roku 2001 při natáčení filmu "Planeta opic"
- Mají spolu 2 děti, syna Billyho - Ray a dceru Nell
- Kmotrem jejího syna je herec Johnny DeppJohnny Depp: Starosti o ledviny!

10. března 2011 v 8:20 | Katka |  Johnny Depp - Novinky

Johnny Depp: Starosti o ledviny!

Výkon 200 litrů denně po desítky let bez přestávky a dělá z ledvin jedno z nejlepších čerpadel na světě. Zjistěte, zda to vaše nepotřebuje do opravy!
Ledviny můžete mít nemocné, i když to třeba vůbec nevíte! Světový den ledvin, který každoročně připadá na druhý březnový čtvrtek, je ideální příležitostí k preventivní prohlídce jejich seznam najdete ZDE. Budete v dobré společnosti - projekt podporují filmové hvězdy Johnny Depp a Tom Hanks.
Více najdete v online rozhovoru s MUDr. Vladimírem Vojancem primářem dialyzačního střediska v nemocnici Na Bulovce

Chcete být na dialýze?

Onemocnění ledvin je velmi časté - trpí jím každý desátý člověk- a zároveň velmi zákeřné. Projeví se až v okamžiku, kdy ledviny opravdu selžou - pokud se ovšem tohoto okamžiku vůbec dožije.
Takoví lidé končí na dialýze nebo potřebují transplantaci. Pacienti nečelí pouze této hrozbě, ale také vysokému riziku diabetu či kardiovaskulárních onemocnění.
Dne 11. března 2010 pořádá síť 21 dialyzačních center B. Braun Avitum v ČR i na Slovensku Den otevřených dveří, na kterém mohou zájemci podstoupit bezplatné preventivní vyšetření.

Proč právě vy?

"Je alarmující, že u většiny pacientů s chronickým onemocněním ledvin zůstává toto onemocnění nediagnostikováno. Neméně závažný je fakt, že u chronicky nemocných obvykle nedojde k selhání ledvin, ale umírají předčasně na některou z kardiovaskulárních chorob, jejichž riziko špatnou funkčností ledvin významně narůstá," připomíná MUDr Martin Kuncek ze společnosti B.Braun, a upozorňuje:
"Vzhledem k těmto skutečnostem by se na preventivní prohlídku měli vypravit zejména lidé s vysokým rizikem chronického onemocnění ledvin - tedy pacienti s diabetem a hypertenzí, či osoby s rodinnou anamnézou jakéhokoli onemocnění ledvin. Riziková je také obezita, kouření a věk nad 50 let."

Dveře máte otevřené

"V rámci Dne otevřených dveří budeme v našich centrech zájemcům měřit krevní tlak, vyšetříme moč, stanovíme hladinu cukru v krvi a určíme BMI (Body Mass Index). Loni u nás takovou prohlídku podstoupilo 714 lidí. Každému pátému z nich jsme na základě výsledků doporučili komplexní nefrologické vyšetření. Někteří z nich přitom do té doby neměli tušení, že by mohli mít nějaké potíže," poukazuje na nebezpečí onemocnění ledvin jednatel společnosti B. Braun Avitum MUDr. Martin Kuncek.
"Nemoci ledvin jsou zrádné především tím, že se mohou dlouhou dobu rozvíjet zcela bezbolestně a nepozorovaně. Včasná diagnóza přitom umožňuje výrazně snížit riziko vývoje selhání ledvin a předejít komplikacím," apeluje na potencionální pacienty doktor Kuncek.